Medarbetare

SEHED Bygg Stockholm (Uppland)

Kent Isaksson
Affärsområdeschef
kent.isaksson@sehed.se
Tel: 070-815 15 57

Jörgen Nybacke
VD
jorgen.nybacke@sehed.se
Tel: 070-770 90 66

Pål Wingren
Affärsutveckling
pal.wingren@sehed.se
Tel: 070-770 32 99

SEHED Bygg Norrköping (Södermanland och Östergötland)

Mattias Gustavsson
Arbetschef
mattias.gustavsson@sehed.se
Tel: 070-584 79 00

Jörgen Nybacke
VD
jorgen.nybacke@sehed.se
Tel: 070-770 90 66

Niclas Henriksson
Arbetschef-Stambyte
niclas.henriksson@sehedbygg.se
Tel: 070-812 32 88

SEHED Bygg Gävleborg och SEHED Bygg Hälsingland

Per-Johan Johansson
VD
pj.johansson@sehedbygg.se
Tel: 070-326 69 11

Jimmy Hedin
Arbetschef
jimmy.hedin@sehedbygg.se
Tel: 070-3251138

Johan Dahlin
Platschef
johan.dahlin@sehedbygg.se
Tel: 072-240 58 26

Per Engblom
Platschef
per.engblom@sehedbygg.se
Tel: 070-660 06 82

Kurt Eriksson
Arbetsledare
kurt.eriksson@sehedbygg.se
Tel: 070- 6668430

Patrik Andersson
Platschef
patrik.andersson@sehedbygg.se
Tel: 070-614 04 51

Niclas Henriksson
Arbetschef-Stambyte
niclas.henriksson@sehedbygg.se
Tel: 070-812 32 88

Anders Jansson
Platschef
anders.jansson@sehedbygg.se
Tel: 070-614 01 04

Robin Johansson
Platschef
robin.johansson@sehedbygg.se
Tel: 072-454 51 86

Johan Jörnelind
Arbetsledare
johan.jornelind@sehedbygg.se
Tel: 070-217 56 39

Marcus Karlsson
Platschef
marcus.karlsson@sehedbygg.se
Tel: 073-652 01 53

Robin Karlsson
Platschef
robin.karlsson@sehedbygg.se
Tel: 070-311 86 66

Jerry Lindgren
Platschef
jerry.lindgren@sehedbygg.se
Tel: 070-6140441

Jonas Nilsson
Platschef
jonas.nilsson@sehedbygg.se
Tel: 070-429 59 64

Örjan Persson
Platschef
orjan.persson@sehedbygg.se
Tel: 070-332 45 10

Bo Pettersson
Entreprenadsingenjör/Affärsområdeschef
bo.pettersson@sehedbygg.se
Tel: 076-525 53 90

Jan Pettersson
Platschef Byggservice
janne.pettersson@sehedbygg.se
Tel: 070-365 20 28

Sylvia Wallin
Ekonomi
sylvia.wallin@sehedbygg.se
Tel: 070-370 17 64

Jouni Huutonen
Arbetsledare
jonte.huutonen@sehedbygg.se
Tel: 073-044 53 77

Gustav Nordgaard
Platschef
gustav.nordgaard@sehedbygg.se
Tel: 070-218 47 42

Amina Qarajoul
Arbetsledare
amina.qarajoul@sehedbygg.se
Tel: 073-059 62 11

Mikael Thyrén
Arbetsledare
mikael.thyren@sehedbygg.se
Tel: 076-313 00 96

Thomas Udd
Arbetsledare
thomas.udd@sehedbygg.se
Tel: 070-614 00 46

Fredrik Bouvin
Arbetsledare
fredrik.bouvin@sehedbygg.se
Tel: 070-681 38 52


SEHED Bygg Sundsvall

Ove Henriksson
Platschef
ove.henriksson@sehed.se
Tel: 070- 592 55 50