Medarbetare

Medarbetare

Om du har några frågor eller funderingar är det bara att kontakta oss. Här hittar du kontaktuppgifterna till vårt kontor samt våra tjänstemän.

SEHED Bygg Stockholm (Uppland)

Kent Isaksson
Affärsområdeschef
kent.isaksson@sehed.se
Tel: 070-815 15 57

Pål Wingren
Affärsutveckling
pal.wingren@sehed.se
Tel: 070-770 32 99

Per-Johan Johansson
VD
pj.johansson@sehedbygg.se
Tel: 070-326 69 11

Jimmy Hedin
Arbetschef
jimmy.hedin@sehedbygg.se
Tel: 070-3251138

Jonas Nilsson
Platschef
jonas.nilsson@sehedbygg.se
Tel: 070-429 59 64

Marcus Karlsson
Platschef
marcus.karlsson@sehedbygg.se
Tel: 073-652 01 53

Robin Karlsson
Platschef
robin.karlsson@sehedbygg.se
Tel: 070-311 86 66

Jan Pettersson
Platschef Byggservice
janne.pettersson@sehedbygg.se
Tel: 070-365 20 28

Örjan Persson
Platschef
orjan.persson@sehedbygg.se
Tel: 070-3324510

Robin Johansson
Platschef
robin.johansson@sehedbygg.se
Tel: 072-454 51 86

Patrik Andersson
Platschef
patrik.andersson@sehedbygg.se
Tel: 070-614 04 51

Kurt Eriksson
Arbetsledare
kurt.eriksson@sehedbygg.se
Tel: 070- 6668430

Fredrik Bouvin
Arbetsledare
fredrik.bouvin@sehedbygg.se
Tel: 070-681 38 52

Anders Jansson
Platschef
anders.jansson@sehedbygg.se
Tel: 070-614 01 04

SEHED Bygg Hälsingland

Gustav Nordgaard
Arbetschef
gustav.nordgaard@sehedbygg.se
Tel: 070-218 47 42

Johan Jörnelind
Arbetsledare
johan.jornelind@sehedbygg.se
Tel: 070-217 56 39

Johan Dahlin
Platschef
johan.dahlin@sehedbygg.se
Tel: 072-240 58 26

Mikael Thyrén
Arbetsledare
mikael.thyren@sehedbygg.se
Tel: 076-313 00 96

Per Engblom
Platschef
per.engblom@sehedbygg.se
Tel: 070-660 06 82