Medarbetare

SEHED Bygg Stockholm (Uppland)

Kent Isaksson
VD
kent.isaksson@sehed.se
Tel: 070-8151557

Jörgen Nybacke
Affärsområdeschef
jorgen.nybacke@sehed.se
Tel: 070-770 90 66

Pål Wingren
Affärsutveckling
pal.wingren@sehed.se
Tel: 070-770 32 99

SEHED Bygg Norrköping (Södermanland och Östergötland)

Marcus Kasunic
Arbetschef
marcus.kasunic@sehed.se
Tel: 070-1666555

Jörgen Nybacke
Affärsområdeschef
jorgen.nybacke@sehed.se
Tel: 070-770 90 66

Niclas Henriksson
Arbetschef-Stambyte
niclas.henriksson@sehedbygg.se
Tel: 070-812 32 88

SEHED Bygg Gävleborg och SEHED Bygg Hälsingland

Per-Johan Johansson
VD
pj.johansson@sehedbygg.se
Tel: 070-3266911

Patrik Andersson
Byggplatschef
patrik.andersson@sehedbygg.se
Tel: 070-614 04 51

Johan Dahlin
Platschef/Arbetsledare
johan.dahlin@sehedbygg.se
Tel: 072-240 58 26

Per Engblom
Byggplatschef
per.engblom@sehedbygg.se
Tel: 070-66 00 682

Kurt Eriksson
Arbetsledare
kurt.eriksson@sehedbygg.se
Tel: 070- 6668430

Jimmy Hedin
Platschef
jimmy.hedin@sehedbygg.se
Tel: 070-3251138

Niclas Henriksson
Arbetschef-Stambyte
niclas.henriksson@sehedbygg.se
Tel: 070-812 32 88

Anders Jansson
Byggplatschef
anders.jansson@sehedbygg.se
Tel: 070 614 01 04

Robin Johansson
Platschef/Arbetsledare
robin.johansson@sehedbygg.se
Tel: 072-454 51 86

Johan Jörnelind
Arbetsledare
johan.jornelind@sehedbygg.se
Tel: 070-217 56 39

Marcus Karlsson
Platschef
marcus.karlsson@sehedbygg.se
Tel: 073-6520153

Robin Karlsson
Arbetsledare
robin.karlsson@sehedbygg.se
Tel: 070- 311 86 66

Jerry Lindgren
Platschef
jerry.lindgren@sehedbygg.se
Tel: 070-6140441

Lars Molin
Arbetschef inköp/kalkyl
lasse.molin@sehedbygg.se
Tel: 070-354 60 20

Jonas Nilsson
Platschef
jonas.nilsson@sehedbygg.se
Tel: 070-429 59 64

Örjan Persson
Platschef/Arbetsledare
orjan.persson@sehedbygg.se
Tel: 070-332 45 10

Bo Pettersson
Entreprenadsingenjör/Affärsområdeschef
bo.pettersson@sehedbygg.se
Tel: 076- 525 53 90

Jan Pettersson
Byggservice
janne.pettersson@sehedbygg.se
Tel: 070-365 20 28

Sylvia Wallin
Ekonomi
sylvia.wallin@sehedbygg.se
Tel: 070-370 17 64


SEHED Bygg Sundsvall

Ove Henriksson
Platschef
ove.henriksson@sehed.se
Tel: 070- 592 55 50